В Одесі погасили марки «Пляж наш?» та «Валторніст» (фото, аудіо) «фото»

В Одесі погасили марки «Пляж наш?» та «Валторніст» (фото, аудіо)

Водночас з погашенням власних марок, які розробили автори проекту, відбувся фінісаж проекту «Неочевидна війна».

На закритті фотоекспозиції побував фотокореспондент Української Служби Інформації Арсен Подосян.

У головній залі Головпоштамту Одеси у п’ятницю, 12 серпня, зібралося багато людей. Сьогодні тут провели урочисту церемонію спецпогашення власних марок «Пляж наш?» та «Валторніст».

Також пройшов благодійний аукціон картини «Котик-репортер», яку на відкритті виставки «Неочевидна війна» намалював стріт-арт художник з проекту LBWS_168, а ще – поетичні читання, перформанс «Лист на фронт».

Фотограф з Одеси та співорганізатор проєкту «Неочевидна війна» Юрій Бершадський розповів, що мета проєкту — показати, як війна впливає на тих, хто знаходиться далеко від фронту. Як війна проникає у життя.

Ми насправді хочемо підняти доволі глибоку тему. Початок можна розгледіти у 2014 році, коли почалась війна, для майже всіх українців війна була «десь там». Проблема була в поганому висвітленні цих подій, люди не розуміли, що війна там — це теж саме, що і війна тут. Сьогодні Європа вважає, що війна «десь там», хоча Європа може бути наступним кроком. В нашій експозиції шість авторів розповідають невеличкі історії з життя людей за лінією фронту, — розповідає Юрій Бершадський.

Юрій Бершадський

Це і життя мешканців Київської області, і історії волонтерів, які змінили своє життя, щоб наблизити перемогу, це життя Одеси та Миколаєва, життя культурного фронту.

Щоб привернути увагу глядачів до зроблених фотографій, автори зробили мерч, серед якого і поштові марки «Пляж наш?», «Валторніст».

Зазначимо, кошти зібранні під час аукціону та продажу – марок, конвертів, світлин – будуть спрямовані на благодійність.

Нагадаємо, відкриття фото експозиції відбулось 28 липня на Одеському Головпоштамті під час спецпогашення марки «Доброго вечора, ми з України!».

Раніше на USIonline.com

В Одесі погасили лімітовані марки, присвячені захисту Миколаєва та острову Зміїному (фото, аудіо)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.