В Одесі будуть судити чоловіка, який бив дружину через ревнощі  «фото»

В Одесі будуть судити чоловіка, який бив дружину через ревнощі 

Домашній тиран зловживає алкоголем і піднімає на дружину руку. Поліцейській вже втричі складали протоколи відносно нього. 

Про це повідомляє поліція в Одеській області.

Чоловік систематично б’є дружину. У стані алкогольного сп’яніння він дорікає  жінці у зраді, принижує ії гідність та ображає. За такі дії домашній тиран може потрапити за грати аж на 2 роки. Впродовж кількох місяців поліцейські тричі складали відносно правопорушника адміністративні матеріали за вчинення домашнього насильства. Але чоловік продовжував знущатися над 38-річною дружиною.

Слідчі розпочали провадження за ст. 126-1 Кримінального кодексу України, а в ході досудового розслідування довели провину фігуранта і за погодженням Суворовської окружної прокуратури міста Одеси повідомили йому про підозру. Нині матеріали справи за обвинуваченням чоловіка в умисному систематичному вчиненні фізичного та психологічного впливу щодо потерпілої, з якою він перебуває у сімейних та близьких стосунках, що призвело до її фізичних та психологічних страждань, розладів здоров’я, емоційної залежності або погіршення якості життя, скерували до суду, – повідомив слідчий відділення поліції № 2 Одеського районного управління поліції № 1 Ілля Пудлінський.

Раніше на USIonline.com

Одесит на фоні ревнощів побив жінку до смерті (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.