В очікуванні гарних новин. Сергій Гайдай в Одесі (фото, відео)

В нашому місті побував Сергій Гайдай, очільник найбільш постраждалого регіону України – Луганщини. Він розповів, що обстановка в його області вкрай важка, деякі населені пункти просто були стерти з лиця землі.

Що відбувається на Луганщині, з перших вуст почув кореспондент Української Служби Інформації.

Зустріч очільника Луганської ОВА Сергія Гайдая з одеситами та переселенцями відбулася о другій половині дня у п’ятницю, 23 вересня у Міському саду. Перед тим Гайдай побував у одеському Гумштабі для переселенців з Луганщини.

У Міськсаду спочатку була організована «Родинна зустріч «Моя Луганщина»» для переселенців, однак культурну програму організаторам довелось скоротити до трьох пісень через ситуацію в місті: рашисти здійснили напад на Одесу, використовуючи ударні дрони.

Однак головним пунктом зустрічі, безумовно, був виступ Сергія Гайдая. Він підкреслив, що Луганщина була одним із форпостів України, вона тримала величезну кількість російських військ.

Гайдай окреслив поточну ситуацію у регіоні – вона дуже важка. Зруйнована уся інфраструктура, життя людей вкрай важке. В той же час, вивозити мешканців зараз немає ніякої можливості, бо окупанти не випускають людей, погрожуючи силою зброї, а домовлятися з ними неможливо.

Детальніше – дивиться відео УСІ.

Тим не менш, виступаючи перед одеситами та луганчанами, Сергій Гайдай наголосив, що невдовзі усі почують хороші новини з Луганщини. Ми усі сподіваємося на це.

Раніше на USIonline.com

Новий обстріл Одеси «Шахідами»: ППО знищила над морем усі 4 дрони

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.