“Україна – це твій дім, сам яму залатай та прибери коло себе” – Олег Скрипка, музыкант, певец, композитор (фото) «фото»

“Україна – це твій дім, сам яму залатай та прибери коло себе” – Олег Скрипка, музыкант, певец, композитор (фото)

Период карантина дается музыкантам нелегко. Не время сейчас собирать залы и стадионы. Тем не менее, встречи с поклонниками артисту нужны, как воздух. Пообщаться с ценителями музыки группы «ВВ» приехал в Одессу ее лидер Олег Скрипка, и он рассказал о своем видении счастливого будущего Украины. Нет, он не баллотируется в мэры. Он уже президент, правда, своей собственной страны – «Країни мрій», которая стала визитной карточкой всего пути Олега Скрипки.

Во время визита в Одессу известный музыкант пообщался с главредом Украинской Службы Информации Татьяной Милимко.

На фото: Олег Скрипка и Татьяна Милимко

Украинская культура переживает не лучшие времена. Тут сказывается не только карантин, но и миллион бюрократических заморочек, а также отсутствие достаточного финансирования в развитие этой отрасли. А почва очень богата талантами. Не хватает вложений. Из-за этого нет возможности им прорасти.

Ми живемо на класних грунтах. У нас такі грунти, що може родити все. Ти патичок втикаєш, виростають дерева. Це такі грунти в Україні. Але країна не дуже заможня. У мене купа ідей, фестивалей, навколо багато талановитих людей, а якось результату немає. І я так розумію, що всі наші ідеї, вся наша духовність, вона складається в грунт і потім робиться чорнозем. Для мене чорнозем – це наша духовність, яка ніяк не може прорости. І тисячі, тисячі поколінь, вона так знаходиться, ми знаємо скільки скарбів є, треба це проявити, реалізувати, і в цьому задача нашого покоління. І я переконаний, що ми це зробимо.

Из-за пандемии отменилось много концертов. В следующем году группе “ВВ” исполняется 35 лет. Музыканты планировали масштабный тур оригинальным составом по городам Украины, но пока никто не знает, как поведет себя вирус.

Наша галузь страждає дуже сильно. У наших напівкарантинних умовах не зрозуміло, що можна робити, що не можна. Багато концертів повідмінялося, воно зависло.

Олег Скрипка рассказал о своем видении счастливого будущего Украины

Поклонников творчества группа “ВВ” порадует в любом случае. Музыканты готовят к выходу альбом “Закустика”.

Ми колись давним давно записали альбом у Франції, грали там по залах, у нас була акустична программа, ми робили фолк-рок, змішаний з етно. Французи підказали назвати її “Закустика” – закуска та акустика. У 1994 приблизно році, я забув майстер і не залишилось жодного екземпляра, а от недавно один колекціонер знайшов касету, яка не гралася жодного разу. Знайшли за кордоном. Презентуємо цей вініл зі старовинною фотографією. Можливо, до Одеси теж приїдемо“.

Помимо этого, группа работает над созданием нового альбома.

Нам вкрай треба закінчити альбом. Творчі люди… мнемо листочки, записуємо фонограми, матеріал є. За багато років є пісні, які в стороні лишаються. Треба їх видати.

Группа “ВВ” работает над созданием нового альбома

Олег Скрипка родился в Мурманске, около десяти лет жил во Франции и долгое время считал себя космополитом. Но однажды осознал, что по духу он украинец. Будучи во Франции, выучил украинский язык и теперь выступает за его популяризацию, как и за развитие украинской культуры в целом.

Ми боремось за український контент, виборюємо український простір, але ми не замислюємося, що, якщо боремося за контент, то він має бути якісним. Для того, аби зварити борщ, продукти мають бути якісні. Аби створити щось хороше, мають бути хороші продукти. І все це зварити з любовю.

Возглавлять партию или баллотироваться Олег Скрипка не планирует. Свое видение будущего страны он озвучил главреду УСИ.

Треба для нас самих зрозуміти, хто ми є такі, і тоді не буде ні внутрішньої спекуляції, ні зовнішньої. Ти їдеш по життю спокійно та створюєш майбутнє впершу чергу для себе та для дітей. Кожен з нас рятує всесвіт чи рятує Україну, ми даємо поради президенту, як закони підписувати, а під домом у нас брудно. Ти вийди за двері, побачиш яму – заклади, сміття – прибери. Щоб гості заходили і їм було нормально заходити. Це така моя теза, Україна – дім: яму залатай, прибери коло себе. Та створюй коло себе гідне оточення.

Ранее на USIonline.com  “Это будет война всех против всех”, – Александра Решмедилова о местных выборах в Одессе.

Читайте нас в Telegram.