Українські віруючі зі США передали лікі на 3 млн доларів для понад 100 прифронтових лікарень «фото»

Українські віруючі зі США передали лікі на 3 млн доларів для понад 100 прифронтових лікарень

Велика партія благодійної допомоги на 3 млн доларів у вигляді медикаментів для українських військових та цивільних надійшла у понад 100 лікарень в прифронтовій зоні. Згодом медзаклади отримають допомогу ще на таку ж суму.

Як повідомили Українській Службі Інформації, необхідними ліками забезпечено медзаклади Донецької, Запорізької, Харківської, Одеської, Дніпропетровської, Вінницької, Полтавської, Київської, Сумської, Кіровоградської, Чернігівської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької, Миколаївської, Волинської та Львівської областей, а також Київський міський клінічний госпіталь ветеранів війни.

Значна частина допомоги потрапила й у лікарні населених пунктів, де безпосередньо проходять бойові дії – у Соледар, Новолуганськ та Сіверськ. Це тільки перша частина допомоги, а загальна вартість партії медикаментів складає понад 6 млн доларів.

До складу гуманітарної допомоги увійшли антибіотики, ліки проти тиску, тахікардії, хвороби коронарної артерії, при проблемах зі шлунком та медичні халати, перев’язувальні матеріали для хірургічних відділень, бандажі, кровоспинні засоби, а також памперси, дитяче харчування, ноші, ходунки, предмети гігієни та інше.

Найбільшу потребу медзаклади у прифронтовій зоні зараз відчувають в антибіотиках та засобах при проблемах зі шлунком, – розказує Оксана Гуляєва, директор благодійного фонду “Можемо разом”, що керувала логістичними процесами по доставленню ліків. – Висока температура повітря, антисанітарія та відсутність достатньої кількості чистої питної води створили умови для розвитку різноманітних розладів та хвороб системи травлення. А роль антибіотиків при врятуванні життя поранених військових взагалі важко переоцінити. Тому ми організували доставку ліків у медзаклади у найкоротші строки з використанням транспорту фонду, партнерів та через поштових операторів.

Медикаменти у вигляді гуманітарної допомоги були передані Україні парафією українського православного собору Святого Андрія у Вашингтоні. Перед відправленням партія ліків була освячена у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі в Києві за участі Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.

Раніше на USIonline.com

УПЦ США передала Україні ліків на 210 млн гривень (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.