Україна може підписати угоди про визнання дипломів моряків з 12 країнами світу «фото»

Україна може підписати угоди про визнання дипломів моряків з 12 країнами світу

Це розширить можливості українських моряків на ринку праці, залучить інвестиції у морський транспорт та морську освіту в Україні.

Про це повідомили у профспілці робітників морського транспорту України.

Профспілка звернулась до президента і уряду з пропозиціями укласти меморандуми про визнання дипломів моряків України з 12 країнами. Йдеться про Японію, Китай, Індонезію, Індію, Південну Корею, Саудівську Аравію, Малайзію, Німеччину, Бермудські Острови, Тайвань, Кайманові Острови та автономний регіон Португалії Мадейру.

У профспілці зазначають, що під прапорами цих країн експлуатується 30% від загальної кількості суден (понад 30 тисяч суден), що становить 13% від загальносвітового тоннажу.

Більшість прапорів цих держав перебуває у так званому «білому списку» Паризького меморандуму, що є першочерговим доказом гарантії безпеки суден, а також гарантією дотримання трудових та соціальних прав моряків. Переважна більшість цих держав також входить до ТОП-25 світових економік у судноплавному бізнесі, – відзначають автори звернення.

У профспілці вважають, що укладання угод про визнання дипломів розширить для українських моряків можливості працевлаштування у світовому торговельному судноплавстві, а також сприятиме залученню інвестицій у морський транспорт та морську освіту в Україні.

Раніше на  USIonline.com

Родини одеських моряків, які не можуть піти у рейс, отримають допомогу: куди звертатися

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.