У Львові мерія поверне підприємцям половину вартості генераторів «фото»

У Львові мерія поверне підприємцям половину вартості генераторів

Рішення про часткову компенсацію підприємцям, що працюють у сфері громадського харчування та роздрібної торгівлі продуктами, за придбання генераторів для забезпечення постачання електроенергії, прийняв виконавчий комітет Львівської міської ради.

Про це йдеться в ухвалі виконкому міста.

Сьогодні виконком Львова прийняв рішення “Про схвалення змін до Положення про ваучерну підтримку бізнесу в період воєнного стану” – про відшкодування збитків для підприємців міста. Згідно рішенню, власники закладів отримують ваучери на енергозабезпечення, що передбачає повернення 50% вартості придбаного електрогенератора. Програма охопить усі заклади, окрім тих, що продають алкоголь та тютюн.

Для підтримки малого та середнього бізнесу ми пропонуємо впровадити ваучер на енергозабезпечення, який надаватиметься на часткову компенсацію підприємцям закупівлі електрогенераторів, зокрема тим, які здійснюють діяльність у закладах ресторанного господарства та закладах роздрібної торгівлі продуктами харчування, окрім алкоголю та тютюну, — повідомив мер міста Андрій Садовий.

Після схвалення рішення виконкомом доля ухвали буде вирішена 6 грудня на засіданні сесії Львівської міської ради. Однак мер закликав бізнес почати діяти вже зараз.

Сума відшкодування не перевищуватиме 80 тис. грн. Вимоги до електрогенератора – номінальна потужність від 3 кВт включно.

Для отимання компенсації треба надати пакет документів, якій включае:
• заяву на отримання ваучера з енергозабезпечення на часткову компенсацію вартості закупівлі електрогенератора;
• копії платіжних документів (первинні документи, які підтверджують факт отримання електрогенератора та здійснення оплати за наданий товар);
• копії документів із зазначенням технічних характеристик та серійного номера (або інше заводське маркування) електрогенератора;
• копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців;
• фотофіксацію електрогенератора.

Додамо, що в Одесі підприємці можуть поки тільки мріяти про таку турботу міської влади.

Раніше на USIonline.com

Лайфхаки одеситів: що робити, якщо вимкнули світло (відео, фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.