У Києво-Печерській Лаврі проводять контррозвідувальні заходи «фото»

У Києво-Печерській Лаврі проводять контррозвідувальні заходи

Служба безпеки України проводить контррозвідувальні (безпекові) заходи на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври у Києві.

Про це повідомили у СБУ.

Як повідомили у Службі, заходи у Києво-Печерській Лаврі відбуваються спільно з Національною поліцією та Національною гвардією в межах системної роботи СБУ з протидії підривній діяльності російських спецслужб в Україні.

Зокрема, враховуючи збройну агресію рф, зростає ризик вчинення терористичних актів, диверсій, захоплення заручників, особливо в місцях великого скупчення громадян, – йдеться у повідомленні.

Вказані заходи проводяться для:

▪недопущення використання Лаври як осередку «русского мира»;

▪перевірки даних про використання приміщень УПЦ для переховування диверсійно-розвідувальних груп, іноземних громадян, зберігання зброї тощо;

▪убезпечення населення від провокацій і терористичних актів.

За безпосередньої участі представників церкви правоохоронці: проводять огляд території та приміщень Лаври для виявлення заборонених до обігу предметів; здійснюють перевірку осіб на території Лаври щодо їхньої причетності до протиправної діяльності на шкоду державному суверенітету України.

Усі дії відбуваються в межах чинного законодавства. Наголошуємо, що у своїй діяльності СБУ дотримується принципу неупередженості до діяльності будь-якої релігійної конфесії та поважає право кожного громадянина на свободу світогляду і віросповідання, як це визначено Конституцією України, – наголошують у Службі безпеки України.

Раніше на USIonline.com

СБУ зайнялась Києво-Печерською Лаврою: там чекали на «матушку-Русь»

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.