Шкарлет розповів одеситам про можливості виїзду освітян за кордон «фото»

Шкарлет розповів одеситам про можливості виїзду освітян за кордон

Міністерство освіти і науки України підтримує всі ініціативи науковців та студентів щодо короткострокового виїзду за кордон в рамках міжнародних програм, проте не приймає остаточного рішення. Цим займається прикордонна служба.

Більш детальніше про це 11 листопада під час прес-конференції в Media Center Odesa журналістам розповів міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, передає кореспондент Української Служби Інформації.

За цей час центральний орган освіти в Києві отримав понад 4,5 тисячі звернень від університетів та приватних закладів щодо перетину кордону. З даного приводу Сергій Шкарлет зазначає, що міністерство не є суб’єктом дозволу перетинання державного кордону – цим займається прикордонна служба. Міністерство лише співпрацює з усіма органами виконавчої влади та надає свої рекомендаційні листи по кожному зверненню.

Я не знаю жодних проблем щодо перетину кордону у студентів, які співпрацюють по програмі дуальних дипломів, Erasmus, інших програм міжнародних договорів України. Звертайтеся до міністерства – ми всім відповідаємо, – відмітив Шкарлет.

В той же час міністр додав, що вони перевіряють усі звернення. З приводу деяких є сумніви. Наприклад, надійшло прохання підтримати клопотання щодо перетину кордону 1472 студентів призовного віку для польського університету. В результаті перевірки з’ясували, що навчальний заклад зареєстрований у комунальній квартирі та був створений за кілька днів до початку набору учнів.

Раніше на USIonline.com

Як студентам із ТОТ і переселенцям перевестися на держбюджет

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.