Сенат Польщі визнав владу російської федерації терористичним режимом «фото»

Сенат Польщі визнав владу російської федерації терористичним режимом

26 жовтня Сенат Польщі одноголосно схвалив резолюцію про визнання влади російської федерації терористичним режимом. Польша закликає міжнародну спільноту зробити теж саме.

Про це йдеться на сайті сенату.

Сенат Польщі рішуче засуджує російську агресію та закликає всі країни, які підтримують мир, демократію та права людини, визнати владу російської федерації як терористичним режимом.

У резолюції сенатори нагадують, що 24 лютого 2022 року збройні сили російської федерації розв’язали жорстоку війну з Україною, бажаючи стерти цю суверенну країну з карти та знищити її націю. Вони наголошують, що героїчний захист незалежності громадянами України викликав захоплення всього вільного світу. Україна сьогодні є найважливішим місцем, яке захищає демократію та свободу.

Сенат зазначив, що європейці вірили, що їм більше ніколи не загрожуватиме геноцид і військові злочини. Тим часом Володимир Путін і його апарат насильства повернулися до жорстоких практик сталінського та нацистського режимів.

Саме тому росія повинна бути переможена і позбавлена можливості загрожувати своїм сусідам, – закликали сенатори в резолюції.

Нагадаємо, 18 жовтня парламент Естонії оголосив росію країною з терористичним режимом.

Раніше на  USIonline.com

Війна. День 245: коротко про головне (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.