Розбиті танки рашистів та вхід ЗСУ: одесит створив діораму про звільнення України (фото, відео)

На об»ємній діорамі моделіст відтворив яскраві події сьогодення - він показав, як звільняють українські міста наші захисники.

На власні очі діораму побачила фотокореспондент Української Служби Інформації Наталя Довбиш.

Дивіться відео на нашому каналі на Youtube.

Український танк в піксельному камуфляжі біля розбитого російського блокпоста, техніка с позначками «Z», мішки з піском, службові пси, обпалені баки та коробки – військову діораму про звільнення міст Василь Прокоф’єв створив власними руками.

Я хотів зобразити події, які відбуваються на сьогоднішній день: це звільнення частини півдня України, Київської та Харківської областей. Ну, а щодо пейзажу, я намагався згадати ті події, які спостерігав у тому ж YouTube, події кінця лютого – початку березня цього року, коли ще лежав сніг.

Ця діорама відображає начебто реальні події. Це входження групи ЗСУ із танком Т-64БВ на звільнені вже території. Таким чином, ми бачимо, як українські піхотинці розглядають розбитий російський блокпост, – розповів Василь Прокоф’єв.

Діорама виповнена під замовлення, її моделісту заказав друг дитинства. Реконструкція, ділиться майстер, зроблена не задля грошей, а на пам’ять про неординарні події, що наразі відбуваються. Всі моделі танків покупні та склеєні.

Наприклад, ті ж танки для розфарбовування та склеювання у розібраному вигляді випускає київська фірма «Скіф». А фігурки солдатів збройних сил України зібрані з різних частин – це фігурки, які продають для складання, – зазначив автор роботи.

Виповнену у масштабі 1:35 діораму про війну зараз виставлено у клубі моделістів на вулиці Академіка Корольова, 3.

Раніше на USIonline.com

В Одессе соревновались моделисты военной техники (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.