«Ракетний удар по Одеському порту – очікуваний вчинок», – ОК «Південь» «фото»

«Ракетний удар по Одеському порту – очікуваний вчинок», – ОК «Південь»

В цілому ситуація в Одеському регіоні стабільна, контролюється силами оборони, але не можна забувати, що Одеса залишається пріоритетом ворога. Зокрема, в розрізі початку роботи портів в самій Одесі і навколо, сьогоднішній ракетний удар - це абсолютно зрозуміла поведінка ворога, який не рахується ні з якими правилами.

Про це журналістам заявила Наталія Гуменюк, начальник Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони України «Південь».

Ракети були спрямовані безпосередньо на одеський порт. Враховуючи ту кількість кримінальних справ, порушених з початку повномасштабного вторгнення про ігнорування та нехтування правилами та звичаями війни, це абсолютно очікуваний вчинок. Загроза ракетних ударів, про яку ми постійно нагадуємо, нікуди не зникла, навіть з підписанням такої угоди. Цілком ймовірно, що безпілотний літальний апарат, який вчора був знищений над узбережжям Одещини, виконував завдання саме такої розвідки – що саме знаходиться і де є місце для влучання по портовій інфраструктурі, – прокоментувала журналістам Наталія Гуменюк.

Нагадаємо, вдень 23 липня по Одеському порту був нанесений ракетний удар. 2 ракети збито силами протиповітряної оборони. 2 влучили в об’єкти інфраструктури морпорту. Вони не влучили у сховище зерна, а поцілили по насосній станції, що спричинило незначну пожежу. Значних руйнувань немає, жертв теж.

Раніше на  USIonline.com

Кремль продовжує використовувати їжу як зброю: реакція світових політиків щодо ракетних ударів по Одесі

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.