Кремль продовжує використовувати їжу як зброю: реакція світових політиків щодо ракетних ударів по Одесі «фото»

Кремль продовжує використовувати їжу як зброю: реакція світових політиків щодо ракетних ударів по Одесі

В ЄС, ООН та США відреагували на російський удар по порту Одеси після зернової домовленості.

Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.

Удар по ключовій для експорту зерна цілі через день після підписання Стамбульських угод особливо осудний і вкотре демонструє повну зневагу росії до міжнародного права та зобов’язань, – написав у Twitter Верховний представник ЄС з закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель.

Генеральний секретар ООН Антоніу Гуттереш беззастережно засуджує ракетний удар по торговельному порту в Одесі, якого було завдано наступного дня після підписання угод у Стамбулі щодо експорту зернових Чорним морем.

Генеральний секретар беззастережно засуджує повідомлення про удари, завдані сьогодні в українському порту Одеси. Учора всі сторони взяли на себе чіткі зобов’язання на світовій арені щодо гарантування безпечного руху українського зерна та супутніх товарів на світові ринки. Ці продукти вкрай необхідні для подолання глобальної продовольчої кризи та полегшення страждань мільйонів нужденних людей у всьому світі, – йдеться в заяві заступника прессекретаря Генсека ООН.

Посол США в Україні Бріджит Брінк назвала неприпустимим ракетний удар по порту Одеси, заявивши, що Кремль продовжує використовувати їжу як зброю.

Неприпустимо. Росія завдала удару по порту міста Одеси менш ніж через 24 години після підписання угоди про дозвіл експортних поставок сільськогосподарської продукції. Кремль продовжує використовувати їжу як зброю. Росія має бути притягнута до відповідальності, – йдеться у повідомленні.

Після удару по Одеському порту старший радник Конгресу США Пол Массаро закликав надати Україні далекобійні ракети.

на  USIonline.com

Удар по Одесі: окупанти поцілили в порт, де було зерно

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.