Про майбутнє України. Аншлаг на зустрічі з підприємцем Валерієм Пекарем (фото) «фото»

Про майбутнє України. Аншлаг на зустрічі з підприємцем Валерієм Пекарем (фото)

Україна і світ у війні та після перемоги. Одесу відвідав із лекцією викладач Києво-Могилянської бізнес-школи, підприємець Валерій Пекар. У залі не було жодного вільного місця. А сама зустріч мала благодійний характер. Зібрані кошти буде спрямовано на потреби ЗСУ.

На зустрічі побувала головна редакторка Української Служби Інформації Тетяна Милимко.

Зустріч із Валерієм Пекарем зібрала повну залу. Одесити та гості міста почули лекцію про розпад Росії та майбутнє України після перемоги. За словами Пекаря, завдання лідерів та лідерок думок зараз – показати шлях і дати надію. І нам доведеться дуже попрацювати над зміною соціального середовища.

Нам доведеться створювати кластери нового у всіх сферах життя. Ключова формула, яка описує нашу сучасніть – це формула дуже проста: активна меншість визначає напрямок – вперед о модернізації, до сучасності. А посередня більшість означає швидкість. Куди ми йдемо – визначає меншість, а з якою швидкістю ми йдемо, визначає пасивна більшість, – розповів підприємець.

Валерій Пекар розповів також, що існує декілька сценаріїв розпаду Росії, а розпад її неминучий.

Репарації є важливими, бо репарації виплачуватимуться з тих коштів, які заморожені заходом. Я би сказав так: репарації – це реалізація принципу справедливості. Якщо хтось прийшов та все зруйнував, його гроші мають піти на те, щоб усе відновити. Якщо росіяни прийшли сюди та все зруйнували, то не треба говорити, що от росіяни зруйнували, а ми на американські гроші це все відновили. Передусім російські гроші мають на це піти, – відповів на питання одного зі слухачів про російські репарації Валерій Пекар.

Запрошений лектор також надав універсальні поради слухачам та й усім українцям. Зокрема, про те, що варто бути трохи параноїком, аби вберегтися, та прийняти реальність. А також процитував Черчилля – «Якщо вам доведеться йти крізь пекло, проходьте та не затримуйтесь».

Наша зброя та сама на всіх рівнях. Для людини, для сім’ї, для компанії, для міста, для всієї країни – стратегічне бачення, віра в своїх людей, свої бренди, своїх клієнтів, самоорганізація, середовище довіри навколо вас, готовність до змін і зрілість, тобто дорослість. А завдання лідерів – указати шлях, дати надію, – додав Пекар.

Зібрані кошти на зустрічі будуть відправлені на потреби ЗСУ.

Раніше на USIonline.com

Історія України – не обов’язковий предмет НМТ: думки одеських фахівців (відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.