Потужність дунайських портів планують збільшувати: шукають фахівців «фото»

Потужність дунайських портів планують збільшувати: шукають фахівців

Міністерство інфраструктури планує значно збільшити потужність українських дунайських портів. Цього літа щомісячно через Дунай експортується 1,4 млн. тонн агропродукції - в планах МІУ збільшити цей обсяг до понад 2 млн. тонн (25 млн. на рік). Це означає ще більшу концентрацію флота на нижній ділянці річки, що підвищить попит на флот і, відповідно, на кваліфіковані судноводійські кадри.

Про це повідомляє гендиректор Українського Дунайського пароплавства Дмитро Москаленко.

Дунайське пароплавство вже сьогодні відчуває дефіцит певних професій.

Справа у тому, що фахівців з досвідом роботи на Дунаї не так багато. Підсилити УДП можуть представники плавскладу з досвідом роботи на Дніпрі, які сьогодні залишились без роботи. Але членам екіпажів потрібно отримати додатковий досвід, адже на Дунаї особлива специфіка судноводіння.

Сьогодні ми активно пропонуємо логістичним компаніям з Дніпра перенавчання їх персоналу для роботи на Дунаї. Судноводії можуть деякий час працювати на нижчій посаді, набути досвід роботи, а потім підтвердити свою кваліфікацію. Паралельно здійснюємо підготовку та підвищення кваліфікації власних кадрів, створюємо умови для професійного зростання, – розповідає керівництво УДП.

Які потрібні документи та як потрапити на стажування можно дізнатися більш детальніше за посиланням.

Раніше на USIonline.com

В УДП відремонтували буксир “Валентин Пиляев” та направили на випробування (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.