В Одесі на маршрути вийшли нові довгі низькопідлогові трамваї (фото)
На міські маршрути 17 та 28 вийшли 4 нові трисекційні низькопідлогові вагони моделі К1Т306 від українського виробника «Татра-Юг». Вони забезпечать комфортніші та безпечніші поїздки для всіх пасажирів, зокрема для людей з інвалідністю.
03 березня, 2025, 13:35
Про це повідомили в Одеській міській раді.
Нові трамваї курсують: 2 вагони по маршруту №17 (Куликове поле – 11 ст. Великого Фонтану) з інтервалом руху 15–16 хвилин. Та 2 вагони по маршруту №28 (парк Шевченка – вулиця Пастера) з інтервалом руху 10–11 хвилин.
21 травня, 2026, 18:20
На Одещині правоохоронці завершили розслідування щодо завідувача державної нотаріальної контори у Білгороді-Дністровському, якого обвинувачують у махінаціях із платежами клієнтів. За даними слідства, чоловік оформлював оплату податків та зборів через власну банківську картку, а потім скасовував операції та повертав гроші собі.
25 травня, 2026, 18:46
Мама 8-річного Оскара, який торік потрапив під колеса тролейбуса в Одесі та дивом вижив після тяжких травм, просить допомогти знайти очевидців аварії. Судові процеси у справі досі тривають, тому родині важливо знайти людей, які бачили момент ДТП 29 травня 2025 року на вулиці Артура Савельєва. Зараз хлопчик проходить реабілітацію у Києві в «Охматдиті» та поступово відновлюється після численних операцій.
21 травня, 2026, 17:29
У місті Південне вдень 21 травня 34-річна жінка впала з крутого схилу.

