На Кілійському ринку врятували песика, що безнадійно застряг між торгівельними контейнерами (фото)
Ізмаїльським рятувальникам довелося з допомогою спецзасобів вирізати застряглого між контейнерами пса на Кілійському ринку. Спецоперацію провели за лічені хвилини. Собака не постраждав і тепер перебуває у люблячих руках.
17 квітня, 2025, 12:31
Історією порятунку чотирилапого поділилося одеське управління ДСНС.
На місце викликали рятувальників. Оцінивши ситуацію, вони запропонували за допомогою спеціального інструменту вирізати отвір у контейнері. Власниця одразу погодилася, адже на кону було життя тварини. За лічені хвилини чотирилапого швидко дістали з пастки.
Як розповідають очевидці, рятувальники діяли «з усією обережністю».
21 травня, 2026, 18:20
На Одещині правоохоронці завершили розслідування щодо завідувача державної нотаріальної контори у Білгороді-Дністровському, якого обвинувачують у махінаціях із платежами клієнтів. За даними слідства, чоловік оформлював оплату податків та зборів через власну банківську картку, а потім скасовував операції та повертав гроші собі.
25 травня, 2026, 18:46
Мама 8-річного Оскара, який торік потрапив під колеса тролейбуса в Одесі та дивом вижив після тяжких травм, просить допомогти знайти очевидців аварії. Судові процеси у справі досі тривають, тому родині важливо знайти людей, які бачили момент ДТП 29 травня 2025 року на вулиці Артура Савельєва. Зараз хлопчик проходить реабілітацію у Києві в «Охматдиті» та поступово відновлюється після численних операцій.
21 травня, 2026, 17:29
У місті Південне вдень 21 травня 34-річна жінка впала з крутого схилу.

