П’ять українських тенісисток зіграють в основній сітці Вімблдона-2025
Організатори легендарного турніру Вімблдон-2025 оприлюднили списки учасниць основної сітки. Цього року на трав'яних кортах Лондона зіграють п'ять представниць України.
22 травня, 2025, 06:01
Про це повідомляє Українська Служба Інформації із посиланням на офіційний сайт турніру.
До заявкового списку увійшли Еліна Світоліна, Марта Костюк, Даяна Ястремська, Ангеліна Калініна та Юлія Стародубцева.
Для Світоліної це буде чергова спроба підкорити Вімблдон, а Стародубцева дебютує в основній сітці турніру.
Змагання на кортах Всеанглійського клубу триватимуть із 30 червня по 13 липня.
17 лютого, 2026, 17:23
Колишньому заступнику начальника Одеського обласного ТЦК та СП повідомили про підозру в незаконному збагаченні та легалізації майна. Також підозру отримала його теща.
17 лютого, 2026, 20:14
Пересипський районний суд Одеси за клопотанням прокурора відправив під варту підозрюваного у вчиненні теракту, який стався 16 лютого 2026 року на вулиці Академіка Корольова.
17 лютого, 2026, 18:52
В Одесі поліцейські затримали чоловіка, якого підозрюють у підриві автомобіля в Київському районі. Вибух стався вранці 16 лютого на вулиці Академіка Корольова.

