На війні загинув житель Одещини Павло «Художник» Бучевар
Житель Кубейської громади Павло Бучевар «Художник» військовий медик, медик благодійної мотоспільноти «СЕМПО» загинув 25 липня.
29 липня, 2025, 06:00
Про це повідомляє Кубейська громада, мотоспільнота Одесси hellomoto та близькі і родичі загиблого воїна.
У Павла Бучевара залишилася мати.
Мотопобратими відгукуються про нього, що хлопець завжди був сильним, незалежним, вільнолюбим та вільнодумним. Завжди приходив на допомогу.
У понеділок, 28 липня Павла провели в останню путь.Українська Служба Інформації висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого захисника.
21 травня, 2026, 18:20
На Одещині правоохоронці завершили розслідування щодо завідувача державної нотаріальної контори у Білгороді-Дністровському, якого обвинувачують у махінаціях із платежами клієнтів. За даними слідства, чоловік оформлював оплату податків та зборів через власну банківську картку, а потім скасовував операції та повертав гроші собі.
22 травня, 2026, 11:04
Служба безпеки України затримала агентів фсб, які збирали координати для ракетних ударів та стежили за українськими посадовцями й військовими. Одного з фігурантів російська спецслужба завербувала ще у 2014 році та понад десять років тримала у «режимі очікування». Після активації агент переїхав до Києва, а згодом залучив до роботи ще одного ІТ-фахівця з Одеси.
21 травня, 2026, 17:29
У місті Південне вдень 21 травня 34-річна жінка впала з крутого схилу.

