На Одещині п’яний водій злетів з дороги та перекинувся: загинув його пасажир (фото)
Аварія сталася вранці в Савранській громаді. За попередніми даними, водій іномарки, рухаючись по селу, не впорався з керуванням, вилетів з дороги і врізався в дерево, після чого машина перекинулася.
19 серпня, 2025, 13:54
Про це розповіли в облуправлінні пліції, передає кореспондент Української Служби Інформації.
Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди загинув 45-річний пасажир. Водія та ще двох пасажирів – 46-річну жінку й 44-річного чоловіка – з різними тілесними ушкодженнями каретою швидкої допомоги доправили до лікарні.Відомо, що водій був п’яний.
21 травня, 2026, 18:20
На Одещині правоохоронці завершили розслідування щодо завідувача державної нотаріальної контори у Білгороді-Дністровському, якого обвинувачують у махінаціях із платежами клієнтів. За даними слідства, чоловік оформлював оплату податків та зборів через власну банківську картку, а потім скасовував операції та повертав гроші собі.
21 травня, 2026, 17:29
У місті Південне вдень 21 травня 34-річна жінка впала з крутого схилу.
25 травня, 2026, 18:46
Мама 8-річного Оскара, який торік потрапив під колеса тролейбуса в Одесі та дивом вижив після тяжких травм, просить допомогти знайти очевидців аварії. Судові процеси у справі досі тривають, тому родині важливо знайти людей, які бачили момент ДТП 29 травня 2025 року на вулиці Артура Савельєва. Зараз хлопчик проходить реабілітацію у Києві в «Охматдиті» та поступово відновлюється після численних операцій.

