В Одесі прийняли українців, яких Росія заарештувала та насильно вивезла до Грузії (фото)
Після завершення гуманітарної операції частина українців, яких на території рф утримували під арештом та примусово вивезли до Грузії, повернули до України. Серед них 10 жінок та 8 важкохворих - тимчасово усі вони розміщені в «Одеському слідчому ізоляторі».
30 серпня, 2025, 08:44
Про це повідомляє Державна кримінально-виконавча служба України.
Персонал установи вже поспілкувався з чотирма людьми, провів первинний медичний огляд та надав необхідну допомогу. Стан здоров’я громадян перебуває під постійним контролем медиків. Одночасно з ними працюють юристи та фахівці соціальних служб для відновлення документів і захисту прав.
У СІЗО приїхали представники уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Одеській області, регіональний координатор взаємодії з громадськістю та начальник Сектору з дотримання прав засуджених і осіб, узятих під варту Південно-Центрального МРУ.Вони перевірили умови перебування громадян і підтвердили, що всі забезпечені підтримкою та належними умовами.
29 березня, 2026, 11:14
Київський районний суд Одеси засудив підполковника, військовослужбовця за контрактом, який за гроші обіцяв вплинути на рішення щодо отримання відстрочки від мобілізації, до двох років служби у дисциплінарному батальйоні.
31 березня, 2026, 11:10
У Пересипському районі Одеси під час мобілізаційних заходів стався конфлікт. У результаті поранення отримали військовослужбовець та цивільний чоловік. Обох забрали до лікарні.
31 березня, 2026, 20:01
Після поразки у Полтавській битві 1709 року шведський король Карл XII відступав через територію сучасної Одещини. Історики відтворили маршрут війська вздовж лиманів і узбережжя Чорного моря.

