Через пункт пропуску Паланка українець намагався провести психотропи (фото)
Прекурсори хотів провезти через кордон громадянин України на пункті пропуску Паланка-Маяки-Удобне. Майже тисячу пігулок та 400 г білого порошку виявили у нього під час огляду.
08 вересня, 2025, 17:35
Про це повідомляє Молдавська прикордонна служба.
Як йдеться у повідомленні, речовини, що мав при собі українець, використовуються у виробництві наркотиків.
Також молдовська митна служба повідомила, що чоловік спочатку перетнув кордон пішки з України до Республіки Молдова. Там він забрав вантаж, доставлений кур’єрською компанією, призначений для іншої особи. Потім українець намагався повернутися на батьківщину.
26 травня, 2026, 09:19
Удар балістичною ракетою по Одесі 25 травня забрав життя однієї людини та залишив поранених. У місті зафіксовані пошкодження об’єкта інфраструктури, навчального закладу та житлових будинків.
25 травня, 2026, 21:05
У 2022 році російські пропагандистські канали повідомляли про його загибель та показували військовий квиток як «доказ». Але Іван Солоха вижив після важкого поранення, переніс понад десять операцій, повернувся у стрій і сьогодні захищає небо над Одещиною, збиваючи російські дрони.
26 травня, 2026, 18:41
росія продовжує політику етноциду на тимчасово окупованих територіях України, заселяючи їх вихідцями з рф та громадянами інших країн. Паралельно на захоплених територіях стрімко погіршується демографічна ситуація: смертність перевищує народжуваність, а місцеве населення поступово витісняють. Найгірша ситуація нині спостерігається на окупованій частині Донеччини.

