На Південному Бузі викрили злісного браконьєра, з уловом раків на 3 мільйони (фото)
На річці Південний Буг рибоохоронці під час рейду затримали чоловіка, який незаконно виловив майже 900 раків. Сума збитків для рибних запасів оцінюється у близько 3 мільйони гривень.
24 вересня, 2025, 16:01
Про це повідомляє пресслужба Державного агентства меліорації та рибного господарства України.
Порушника викрили у темний час доби: він користувався підсвічуванням і незаконно добув 891 рака під час другої линьки цих членистоногих. На місце події викликали поліцію, на чоловіка склали адміністративний протокол і готують матеріали для відкриття кримінального провадження.
Раків, вилучених у браконьєра, випустили назад у природне середовище, адже вони залишалися живими.
21 травня, 2026, 18:20
На Одещині правоохоронці завершили розслідування щодо завідувача державної нотаріальної контори у Білгороді-Дністровському, якого обвинувачують у махінаціях із платежами клієнтів. За даними слідства, чоловік оформлював оплату податків та зборів через власну банківську картку, а потім скасовував операції та повертав гроші собі.
21 травня, 2026, 17:29
У місті Південне вдень 21 травня 34-річна жінка впала з крутого схилу.
25 травня, 2026, 18:46
Мама 8-річного Оскара, який торік потрапив під колеса тролейбуса в Одесі та дивом вижив після тяжких травм, просить допомогти знайти очевидців аварії. Судові процеси у справі досі тривають, тому родині важливо знайти людей, які бачили момент ДТП 29 травня 2025 року на вулиці Артура Савельєва. Зараз хлопчик проходить реабілітацію у Києві в «Охматдиті» та поступово відновлюється після численних операцій.

