НМТ проходитиме знову в один день
Національний мультипредметний тест у 2026 році відбуватиметься в одноденному форматі, але передбачатиме кілька сесій.
21 листопада, 2025, 08:41
Про це повідомив голова парламентського комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак, передає Українська Служба Інформації.
Депутати обговорювали два варіанти: проведення НМТ у кілька днів або в один день, як було раніше.
Врешті-решт, зупинилися на другому, аби зберегти рівні умови для всіх абітурієнтів, не залежно від їхнього місця проживання, зазначив освітянин.
Нагадаємо, раніше у Центрі оцінювання якості освіти розглядали дводенний формат тестування.
29 березня, 2026, 11:14
Київський районний суд Одеси засудив підполковника, військовослужбовця за контрактом, який за гроші обіцяв вплинути на рішення щодо отримання відстрочки від мобілізації, до двох років служби у дисциплінарному батальйоні.
31 березня, 2026, 11:10
У Пересипському районі Одеси під час мобілізаційних заходів стався конфлікт. У результаті поранення отримали військовослужбовець та цивільний чоловік. Обох забрали до лікарні.
31 березня, 2026, 20:01
Після поразки у Полтавській битві 1709 року шведський король Карл XII відступав через територію сучасної Одещини. Історики відтворили маршрут війська вздовж лиманів і узбережжя Чорного моря.

