Росіяни вночі атакували південь Одещини: без світла залишилися кілька населених пунктів, є постраждалий
Вночі, 26 червня, росіяни ударними безпілотниками завдали чергового удару по енергетичній та цивільній інфраструктурі півдня Одеської області. Внаслідок атаки в Ізмаїльському районі пошкоджено об’єкт енергетики, через що кілька населених пунктів тимчасово залишилися без електропостачання.
Про це повідомив начальник Одеської військової адміністрації Олег Кіпер.
Наразі аварійні бригади вже розпочали відновлювальні роботи, щоб якнайшвидше повернути електроенергію споживачам.
Крім енергетичної інфраструктури, пошкоджень зазнали й цивільні об’єкти. Внаслідок російської атаки спалахнув котеджний будинок. Пожежу ліквідовують рятувальники.
За попередньою інформацією, одна людина отримала поранення. Їй надається необхідна медична допомога.
На місцях ударів працюють усі екстрені та профільні служби. Правоохоронці документують наслідки чергового воєнного злочину росії проти цивільного населення України.
Нагадаємо, що 24 червня росіяни здійснили пуски балістичних ракет по Одеській та Херсонській областях. За попередніми даними, ймовірно, йдеться про ракети типу «Іскандер-М». По кожному з напрямків було випущено по одній ракеті. Водночас офіційної інформації щодо наслідків удару по Одещині наразі не оприлюднено.

