Еліна Світоліна вперше вийшла до чвертьфіналу в Бад-Гомбурзі

Перша ракетка України Еліна Світоліна вперше у кар’єрі вийшла до чвертьфіналу турніру WTA 500 у німецькому Бад-Гомбурзі. У матчі другого кола українська тенісистка здолала «нейтральну» Людмилу Самсонову.

Еліна Світоліна вперше вийшла до чвертьфіналу в Бад-Гомбурзі

Про це пише «Суспільне Спорт».

Еліна Світоліна вперше пробилася до чвертьфіналу змагань WTA 500 у Бад-Гомбурзі. На шляху до цього досягнення найкраща тенісистка України перемогла Людмилу Самсонову, яка виступає у нейтральному статусі.

У матчі проти Людмили Самсонової Еліна Світоліна здобула вольову перемогу у трьох сетах — 3:6, 6:3, 6:2. Завдяки цьому успіху українська тенісистка вперше в кар’єрі вийшла до чвертьфіналу турніру WTA 500 у Бад-Гомбурзі. Торік її виступ на цих змаганнях завершився на стадії 1/8 фіналу.

У боротьбі за путівку до півфіналу Світоліна зустрінеться з китаянкою Сіньюй Ван, яка посідає 52-ге місце у світовому рейтингу.

Нагадаємо, раніше Еліна Світоліна перемогла «нейтральну» суперницю в першому колі турніру WTA 500 у Берліні.

Також повідомлялося, що за час професійної кар’єри українка заробила понад 30 мільйонів доларів призових.