На Одещині чоловік через ревнощі вдарив брата-близнюка кухонним ножем

На Березівщині чоловік під час конфлікту через ревнощі уразив рідного брата ножем. Потерпілого госпіталізували з тяжкими тілесними ушкодженнями. Поліція розшукала нападника та затримала його.

На Одещині чоловік через ревнощі вдарив брата-близнюка кухонним ножем
На Одещині чоловік через ревнощі вдарив брата ножем

Про це повідомили в поліції Одеської області.

Інцидент стався в одному з населених пунктів Коноплянської громади через сімейний конфлікт на ґрунті ревнощів. Під час сварки, після розпиття алкогольних напоїв, чоловік схопив ніж і вдарив ним свого 38-річного брата у груди. Потерпілий отримав тяжкі тілесні ушкодження, його госпіталізували медики. Вони й повідомили у поліцію. 

Поліція розшукала нападника у занедбаній будівлі на території громади та затримала його.

Слідчі кваліфікували подію як умисне завдання тяжких тілесних ушкоджень. Затриманому загрожує до 8 років в’язниці. Наразі він під домашнім арештом. 

Нагадаємо, раніше УСІ писала, що на Одещині будуть судити чоловіка, який вдарив знайомого ножем в обличчя.