Подробиці обстрілу Орлівки росіянами: пасажири автобусів розповіли про героїзм водіїв (фото) «фото»

Подробиці обстрілу Орлівки росіянами: пасажири автобусів розповіли про героїзм водіїв (фото)

Вночі 26 вересня під час атаки на пункті пропуску «Орлівка» стояв автобус з людьми, які проходили паспортний контроль. Після вибуху люди побачили, що уламок від російської ракети летить в них. Тяжких наслідків вдалося уникнути завдяки швидкій реакції водіїв.

Дописом пасажирів компанія-перевізник Lux Buss поділилася на своїй сторінці у Facеbook.

При проходженні паспортного контролю пасажири почули вибухи. В момент, коли прикордонники забрали у всіх паспорти на перевірку, люди почули вибух і побачили, що в автобус летить уламок від ворожої ракети. Почалася паніка, але водії швидко зреагували та врятували своїх пасажирів. Пасажири подякували рятівникам у соцмережі.

Дякую нашим мужнім українським чоловікам-водіям. З холодною головою і гарячим серцем вони взяли все в свої руки. Спасали всіх дітей і жінок не тільки в нашому автобусі, а і в інших, які рухалися у нашому напрямку. Поки ми переживали за документи, які залишилися у прикордонників, водії Артем та Димитрій прийняли рішення рятувати життя людей, а не бумажки і дали команду їхати далі. Живі фізично, вбиті морально ми добралися до іншої зупинки, де чекали на повернення наших документів.

Дуже дякую нашим водіям автобусу 28 87 РМ за швидке реагування в небезпечних умовах, за правильні, зважені рішення, за надання допомоги, за безпеку під час поїздки в прямому сенсі цього слова.

Кожен працює на своєму фронті. Артем та Димитрій – водії з великої літери.

У компанії теж називають своїх водіїв героями. І обіцяють надати їм премії.

Нагадаємо, що під час обстрілу, крім іншого транспорту на переправі перебували два автобуси, один з них – з дітьми.

Раніше на  USIonline.com

На переправі в Орлівці під час російської атаки перебували діти

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.