Підзарядитися: в Одеській науковій бібліотеці відкрили пункт незламності (відео) 

Працівники бібліотеки самі організували для відвідувачів пункт незламності. Тут люди можуть підзарядити гаджети, приготувати собі їжу, випити чай або каву, користуватися інтернетом. Були навіть випадки, коли на невеликий час в бібліотеці залишали дітей - щоб вони дивилися мультики, поки мати займається справами.

Побував у бібліотеці кореспондент Української Служби Інформації Арсен Подосян.

Дивіться відео на нашому каналі на Youtube.

Зараз у Одеській науковій бібліотеці багато відвідувачів. Сюди приходять ті, хто залишився без світла через ворожі обстріли.

Ми пропонуємо людям підзарядити гаджети, можна скористатися мікрохвильовкою, є тепла вода, гарячі напої. Тож заходьте – ми завжди будемо раді. Ми намагаємось таким чином працювати на своєму культурному фронті і допомагати людям. Був випадок, коли к нам приходили з домашніми улюбленцями, був випадок, коли мати залишила дітей на наших чергових і пішла робити базар, – розповіла працівниця бібліотеки Валентина.

Серед тих, хто сьогодні завітав до бібліотеки, Артем. Він працівник Одеській політехниці. Зараз хлопець закінчує докторську дисертацію.

Зараз дуже відповідальний момент – треба вносити правки, готувати документи, а для цього, звісно, потрібне світло. І тому дякую, що можна продовжувати працю, хоча інша сторона дуже хоче, щоб тут усе зупинилося, але ми не згодні, – розповів Артем.

Прийшов працювати до бібліотеки і програміст Валентин.

У мене зараз є дома світло, але його можуть вимкнути. Я працюю програмістом, тому мені легче прийти сюди і тут працювати. Ще я приношу сюди чай, щоб людям було трошки легче, – розповів Валентин.

І відвідувачі, і працівники впевнені, що вимкненням світла їх не зламати.

Раніше на USIonline.com

Лайфхаки одеситів: що робити, якщо вимкнули світло (відео, фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.