Під одеською мерією знову протестують (фото, відео) «фото»

Під одеською мерією знову протестують (фото, відео)

Вже майже місяць щосуботи небайдужі одесити виходять на Думську площу, вимагаючи скасувати тендери, які вони вважають недоречними під час війни, й скерувати бюджетні кошти на допомогу ЗСУ.

Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації з місця подій.

Сьогодні, 23 вересня, під стіни міськради прийшли близько півтисячі одеситів. Вимоги незмінні – «Гроші на ЗСУ!» Люди вважають, що витрачати мільйони на ремонт будівель Київського райсуду чи Театру юного глядача в той час, коли військовим на фронті не вистачає найнеобхіднішого — не на часі.

Серед учасників протесту – батьки, родичі і близькі українських бійців, полеглих на передовій.

Нагадаємо, міське управління капбудівництва провело тендер на реконструкцію будівлі Київського суду на вулиці Варненській, 3Б. Йдеться про будівництво триповерхової добудови до будинку, в якій мають розміститися приміщення для конвойованих. Вже визначився переможець — фірма «Ремонтно-будівельна дільниця «Одесголовпостач». Компанія готова виконати роботи за 106 млн грн. Крім того, у місті оголошені й інші дорогі тендери — зокрема, на ремонт будівлі ТЮГу та закупку декоративних дерев.

Вже третій тиждень поспіль одесити виходять на пікети під стіни міської ради. Вони вимагають у місцевої влади витрачати бюджетні кошти на потреби захисників, а не на другорядні ремонти чи закупівлю дерев. Відзначимо, що протестуючих підтримав голова ОВА Олег Кіпер. Втім, депутати міськради на засіданні бюджетної комісії так і не спромоглися скасувати найскандальніші торги — з ремонту Київського райсуду.

Ініціаторка руху, засновниця благодійного фонду «Корпорація монстрів» Катерина Ножевнікова анонсувала наступний мітинг на 10:00 середи, 27 вересня, під час сесії міської ради.

Відзначимо, ніхто з представників міської влади до протестуючих не вийшов.