Кіпер підтримав мітингувальників: він просить Труханова скасувати скандальні одеські тендери (документ) «фото»

Кіпер підтримав мітингувальників: він просить Труханова скасувати скандальні одеські тендери (документ)

Голова Одеської військової адміністрації Олег Кіпер звернувся до мера Одеси Геннадія Труханова із вимогою ще раз переглянути доцільність проведення низки закупівель одеською міськрадою. На його думку, мільйонні ремонти судів чи озеленення міста є другорядними питаннями під час війни.

З відповідним запитом про вміння ставити пріоритети під час війни очільник Одеської ОВА Олег Кіпер офіційно звернувся до мера Труханова. Звернення оприлюднила журналістка та блогерка Ірина Гриб.

На думку Олега Кіпера, тендер на ремонт Київського райсуду за понад 100 мільйонів гривень є несвоєчасним під час війни.

Прошу ініціювати перегляд цих питань та особисто більш поглиблено вивчити матеріали закупівель та прийняти рішення щодо доцільності витрати бюджетних коштів на зазначені цілі, — пише Олег Кіпер.

Нагадаємо, міське управління капбудівництва провело тендер на реконструкцію будівлі Київського суду на вулиці Варненській, 3Б. Йдеться про будівництво триповерхової добудови до будинку, в якій мають розміститися приміщення для конвойованих. Вже визначився переможець — фірма «Ремонтно-будівельна дільниця «Одесголовпостач». Компанія готова виконати роботи за 106 млн грн. Відзначимо, що у будівлі суду проводили масштабний ремонт незадовго до початку повномасштабної війни. Попри протест двох фракцій, позачергова сесія міськради погодила виділення коштів. Водночас у мерії запевняють, що із міського бюджету на ремонт будівлі Київського райсуду виділено не 106 млн грн, а 10 млн грн.

Також недоцільним голова ОВА вважає й проведення тендеру на закупівлю декоративних дерев. Так, на озеленення міста комунальна установа «Міськзелентрест» нещодавно виділила 6 мільйонів гривень.

Пріоритети видатків місцевих бюджетів мають відповідати викликам сьогодення, – написав Кіпер.

Зазначимо, вже третій тиждень поспіль одесити виходять на пікети під стіни міської ради. Вони вимагають у місцевої влади витрачати бюджетні кошти на потреби захисників, а не на другорядні ремонти чи закупівлю дерев.

Раніше на USIonline.com

Ялинки не допоможуть військовим: одесити знову вийшли на протест під мерію (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.