Під час обшуків на Одеській митниці знайшли вертоліт

Багатоцільовий гелікоптер виявили в одному з нерозмитнених контейнерів.

Про це повідомили у ДБР.

Детективи бюро продовжують ревізію прихованих від розмитнення 133 контейнерів на Одеській митниці. В одному з них виявився багатоцільовий гелікоптер Мі-2.

Встановлюються власники техніки та обставини переміщення гвинтокрила. Також буде дана правова оцінка діям посадовців митниці, які в умовах повномасштабної агресії росії проти України не вжили жодних кроків для своєчасного розмитнення гелікоптера, – відзначили у ДБР.

Наразі гелікоптер вилучили — його планують передати ЗСУ. Нагадаємо, детективи ДБР виявили на Одеській митниці понад 130 контейнерів з товарами, у яких нібито сплив термін розмитнення. Митники вчасно не передали ці товари уповноваженим органам для реалізації та направлення коштів у держбюджет чи на потреби ЗСУ. Орієнтовна вартість тільки оглянутого детективами товару вже перевищує 300 млн грн. При цьому, власники товарів не зверталися до митниці щодо їхнього повернення.

У ДБР припускають, що йдеться про схему ухиляння від сплати податків. Відзначимо, що окремі комерсанти відреагували на заклик ДБР та вже намагаються офіційно сплатити відповідні штрафні санкції та митні збори.

Раніше на  USIonline.com

Справа з оборудками на Одеській митниці: збитки виявилися у 6 разів більшими

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.