Про це повідомив очільник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер.

Сьогодні сертифікати на нове житло отримали троє ветеранів Білгород-Дністровського району. За словами Олега Кіпера, така допомога має не лише практичне значення для ветеранів та їхніх родин, а й є проявом вдячності людям, які захищали Україну. Очільник області наголосив, що підтримка має охоплювати також родини загиблих захисників.

Житлові сертифікати – це не лише підтримка від держави, а й знак вдячності та поваги до всіх наших Героїв та їхніх рідних, 
— зазначив Олег Кіпер.

Програму продовжують реалізовувати і в інших районах Одещини. Лише протягом цього місяця житлові сертифікати вже отримали 11 родин ветеранів та полеглих Героїв Березівського району. Ще 22 родини отримали сертифікати у Подільському та Роздільнянському районах області.

Разом із трьома ветеранами Білгород-Дністровського району, яким сертифікати вручили сьогодні, йдеться про 36 отримувачів у чотирьох районах Одеської області протягом цього місяця. Допомогу отримують як самі ветерани, так і родини полеглих захисників. В Одеській ОВА заявляють, що цю роботу планують продовжувати.

За інформацією Олега Кіпера, реалізація житлової ініціативи стала можливою завдяки підтримці держави, зокрема Президента України Володимира Зеленського та Уряду. До реалізації проєкту долучився також Європейський Союз, який, за словами очільника області, забезпечує його реалізацію. Таким чином, програма підтримки охоплює ветеранів та родини полеглих Героїв у різних районах Одещини.

В Одеській обласній військовій адміністрації наголошують, що підтримку ветеранів продовжуватимуть і надалі. В ОВА заявили про намір системно працювати над такими програмами, щоб ветерани могли отримувати реальну допомогу. Житлові сертифікати є одним із напрямів цієї підтримки.

Раніше УСІ писала, що в Одесі ще 11 українських родин, які втратили житло через війну, отримали квартири від компанії KADORR Group. Сертифікати на нові оселі вручали за участі міністра, народних депутатів та очільників місцевих органів влади. У березні цього року компанія вже передала квартири восьми родинам переселенців, тож загалом власні домівки в Одесі завдяки KADORR Group отримали 19 родин ВПО.