Пересувалася на карачках: у Біляївці у горе-матері вилучили 5-річну доньку із фізичними вадами (фото, відео)

Життя п»ятирічної Мілани відрізняється від її однолітків з вадами опорно-рухового апарату. Мати дівчинки занедбала доньку, віддав перевагу алкоголю, зовсім не займалася малечею. Дівчинку помітили у плямах крові, коли вона пересувалася на карачках впродовж вулиці.

Історію Мілани розповіли правоохоронці одеського ГУНП.

Пятирічна Мілана має вади опорно-рухового апарату. У дівчинки з народження були проблеми з тазовими кістками, та їй цілком реально було допомогти, але мати, яка зловживає алкоголем, нікому не показувала доньку.

Життя Мілни змінилося, коли її помітив перехожий.

Зранку вийшов на вулицю і побачив окривавлену дитину. Кров була на ручках і ніжках, – перше враження, що дитину збив автомобіль. Викликав поліцію, приїхали правоохоронці та вийшли сусіди. Ми разом надали першу медичну допомогу. Помили рани, одягли дитину – сусіди надали чисту одежу, – розповів житель Біляївки.

Загалом у її матері четверо дітей. Найстаршій вже 20 років, вона опікується 16-річною сестрою. Ще одна 12-річна дівчинка живе з бабусею. Служба у справах дітей Біляївської ОТГ вилучила Мілану з сім’ї. Правоохоронці склали відносно матері дівчинки адмінпротокол за невиконання батьківських обов’язків щодо виховання дітей. Нині вирішується питання про позбавлення жінки батьківських прав.

Два тижні Мілана перебувала в лікарні, потім її прийняла патронатна родина Наталії та Юрія, які піклуються про неї та зайнялись лікуванням дівчинки. Наразі Мілана готується до обстеження в дитячій обласній клінічній лікарні. А згодом, за прогнозами лікарів, дівчинку очікує тривалий час реабілітації. Доля Мілани небайдужа і правоохоронцям, які бачили, через що вимушена була пройти малеча. Вони заходять до неї у гості, щоб поспілкуватися.

Нещодавно були в гостях у Мілани та її прийомних батьків, Наталії і Юрія. Дівчинка поділилася своїми враженнями від нового життя, раділа дозвіллю, новим зачіскам, іграшкам, гостинцям. Тепер ця дитина для мене як друга донька, відчуваю за неї відповідальність і дуже хвилююся про її долю. Маленька потребує серйозного лікування, а часу втрачено багато, – каже ювенальна поліцейська.

Раніше на USIonline.com

Вибух міни у Затоці: постраждали 5 людей, з них троє загиблих (відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.