Одеситка у складі збірної по баскетболу стала переможницею міжнародного турніру на шляху до Олімпіади «фото»

Одеська баскетболістка Юлія Мусієнко в рамках підготовки до олімпійської кваліфікації взяла участь в міжнародному турнірі з баскетболу 3х3 в німецькому містечку Ісманінг та у складі другої збірної України завоювала бронзові нагороди цього турніру.

Про це повідомляє відділення НОК в Одеській області.

Друга збірна України з Юлією Мусієнко у складі впевнено виграла груповий турнір, здобувши 3 перемоги в 3-х матчах (44-11), але у півфіналі поступилася команді «Sommerschlussverkauf» 8:14. Тим не менш, за загальними показниками друга українська збірна посіла 3-е місце.

Наступник кроком до Олімпіади жіночої збірної України з баскетболу 3х3 стане кваліфікаційний турнір, який відбудеться в Дебрецені 16-19 травня. В цьому турнірі зіграють 16 команд, які розіграють останні три ліцензії на Олімпіаду в Парижі-2024.

Як повідомив сайт Федерації баскетболу України, наша команда зіграє в групі А разом зі збірними Німеччини (перший номер посіву), Польщі (фіналіст кваліфікаційного турніру в Гонконгу) та Тунісу.

До плей-оф вийдуть кращі дві команди з групи. В чвертьфіналі команди групи А гратимуть з командами групи С, куди потрапили Іспанія, Японія, Єгипет та Монголія.

Раніше на  USIonline.com

Жіноча та чоловіча баскетбольні команди Одещини завоювали медалі чемпіонату України (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.