Одеським прикордонникам передали пліт з потопленого крейсера «Москва» (відео)

У морі знайшли ще один артефакт з того самого корабля. Рятувальний пліт з крейсеру «москва» виявив екіпаж морського торгового судна. Тепер знахідка належить загону, прикордонник якого і послав корабель у відому напрямку.

Плавзасіб виявили у Чорному морі: він тримався на поверхні води лише завдяки тому, що був прив’язаний до кількох рятувальних жилетів. На плоту було зламане, пошкоджено корозією весло, балони для підкачування повітря.

Також там був водонепроникний мішок, в якому знаходилися російські монети, елементи одностроїв моряків та морпіхів. На жилетах та одностроях нанесені бойові номери.

Знахідку капітан судна передав прикордонникам Ізмаїльського загону, боєць якого на Зміїном послав крейсер «москва» відомим курсом.

Ця знахідка стала черговим доказом недбальства російського військового керівництва. Схоже, що пліт був несправний, і загарбники, які намагалися на ньому врятуватися, вдавалися до відчайдушних кроків. Очевидно, щоб утримати на воді дірявий плавзасіб, російські моряки познімали з себе рятувальні жилети, що категорично заборонено, та прикріпили їх до плоту, аби зберігати його плавучість. У той час на морі був шторм, – йдеться у повідомленні.

Цікаво, що на плоту є напис російською мовою:

Никакой паники! Плот сохраняет плавучесть в любых условиях и дает вам надежную защиту.

Але мабуть щось пішло не так, загалом це ще одне нагадування, що не можна вірити словам російського військового командування.

Раніше були знайдені і інші трофеї з потопленого крейсеру.

Раніше на USIonline.com

Пограничники показали трофеи с утопленного крейсера “Москва”

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.