Одеський лучник Даніїл Неделько здобув бронзу на чемпіонаті Європи серед юніорів (фото) «фото»

19-річний спортсмен з одеської КДЮСШ «Динамо» Даніїл Неделько зробив великий крок у своїй кар'єрі, вперше ставши бронзовим призером чемпіонату Європи серед юніорів (U-21) зі стрільби із лука. Змагання, що відбулися у хорватському місті Вараждині, принесли призове місце українській збірній.

Про це повідомляє Відділення національного олімпійського комітету України в Одеській області.

У дисципліні «блочний лук» Даніїл Неделько разом із своїми партнерами, Святославом Карпенко та Віталієм Вдовенко, виступив на високому рівні, здобувши перемогу у матчі за третє місце проти збірної Румунії.

Із загальним результатом 234:226 на користь української команди Неделько зіграв ключову роль, набравши 78 очок із 80 можливих.

Ця перемога стала дуже важливою як для самого Даніїла, так і для його тренерки Наталії Бурдейної.

Попри те, що українська збірна поступилася лише хорватам у півфіналі (231:230), цей успіх відображає величезний потенціал молодих спортсменів та їхніх тренерів.

Раніше на USIonline.com

Три «золота» та «бронза»: одеські спортсмени здобули 4 медалі на чемпіонаті України зі стрибків на батуті (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.