Одеський боксер Олександр Слєсарєв став чемпіоном Європи серед юніорів (фото) «фото»

Одеський боксер Олександр Слєсарєв став чемпіоном Європи серед юніорів (фото)

Чемпіонат Європи серед юніорів проходив в румунському місті Плоєшті. Здобута перемога стала для 16-річного Олександра Слесарєва найвищим досягненням в кар'єрі.

Про це повідомили в пресслужбі НОК.

Олександр змагався у ваговій категорії до 80 кілограмів. На шляху до фіналу одесит здобув три перемоги: серба Габриеля Макіча він переміг достроково в 2-му раунді, Ахмеда Абдулгамідова із Німеччини з рахунком 5:0, а Роселіна Бачевского із Болгарії – з мінімальною перевагою – 3:2.

У фіналі змагань спортсмен в напруженій боротьбі здолав британця Лео Атанга – із загальним рахунком 3:2.

Підготували спортсмена тренери Азер Мустафаєв та Нуреддін Алібейлі.

Зазначимо, це вже друга медаль Олександра на вікових чемпіонатах Європи. У 2021 році він став бронзовим призером чемпіонату Європи серед юнаків також у ваговій категорії до 80 кг.