Одеський блогер-терорист волонтерить для російських окупантів «фото»

Одеський блогер-терорист волонтерить для російських окупантів

Зраднику заочно повідомили про підозру.

Про це розповіли в Офісі генпрокурора.

За даними слідства, йдеться про чоловіка, який раніше був обвинувачений у терористичній діяльності в Україні. У червні 2021 року він, перебуваючи на території маріонеткової «ДНР», створив телеграм-канал, який транслював російську пропаганду. Після початку широкомасштабної війни зрадник долучився до руху «ОПСБ», де, разом з іншими засновниками російських націоналістичних каналів, збирав допомогу для російської армії.

Чоловік організовував збір коштів на банківські або криптовалютні рахунки. Він збирав, готував та передавав представникам збройних формувань держави-агресора, що безпосередньо воювали проти України, автомобілі, квадрокоптери, генератори, буржуйки та інше спорядження. Відео-звіти про це він публікував у своєму каналі.

За інформацією УСІ, йдеться про Володимира Грубника, ведучого телеграм-каналу «Призрак Новороссии». У минулому — одеський лікар-хірург, він брав активну участь в Антимайдані, а згодом організував терористичну групу. У жовтні 2015 року був затриманий СБУ й провів більше 4 років за ґратами. У 2019 році був обміняний, поселився на тимчасово окупованій території.

Раніше на  USIonline.com

Одного з найвідоміших українських колаборантів судитимуть в Одесі

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.