Одеському любителю солдатів рф на 15 років заборонили працювати на держслужбі «фото»

Одеському любителю солдатів рф на 15 років заборонили працювати на держслужбі

В Одесі судили ще чотирьох агітаторів. Двоє з них пенсіонери, один із літніх чоловіків народився в рф. Троє фанатів путіна і росармії отримали умовні терміни, а одного покарали тим, що він не має права 15 років займати посади у органах державної влади і самоврядування.

Таке рішення прийняв Приморський районний суд Одеси. Про це кореспондент Української Служби Інформації дізнався із судового реєстру.

Народився чоловік у місті Нікополь, Дніпропетровської області, але мешкає у Одесі. Наразі він безробітний. Після початку повномасштабної війни, агітатор почав робити дописи у соцмережі “Одноклассники”. Усі вони вихваляють російських солдат.

Наприклад ось деякі із них.

Армия России из Украины никуда не уйдет. Демилитаризация и денацификация бандеровской республики будет проведена полностью. Не сомневайтесь. Никаких поблажек не будет. Дело по очищению Украины от нацистов доведем до конца.

***

Ни один русский НИКОГДА не поверит в то, что русские солдаты “расстреливали женщин, детей, а потом ездили по ним на танке”. Это такой больной бред, который могли выдумать только больные киевские нацисты. А поверить в него могли не менее больные западные политики. Тоже нацисты.

Чоловік за рішенням суду не має права займати посади у органах державної влади і місцевого самоврядування упродовж 15 років.

Ще один його “колега” також робив дописи у “Однокласниках”. Це пенсіонер, який народився в селі Ікряне Астраханської області рф, але він мешкає у Одесі, та має українське громадянство. Ось один із дописів: Очень скоро Одесса будет освобождена заново от укробандеровской фашистской оккупации навсегда! Допис зображенням натовпу людей та радянської символіки, яка направлена на заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, розпочатої у 2014 році. Він отримав 2 роки умовно.

Судили і пенсіонера, який народився у селі Горяне Подольского району Одеської області. Він призивав воювати на боці росії.

Одесса! Жители городов Новороссии берите в руки оружие и боритесь за свою свободу если вы уже не в силах то выходите на митинги за выход из под кровавой, лживо, коррумпированной власти Киева. Совместными усилиями мы присоединимся к Российской Федерации!!!

Він отримав 3 роки умовно.

Також судили одесита, який у своїх дописах був невдоволений українською владою, тому пропонував перейти до складу росії.

Неужели мы так и будем жить по принципу – Нас е***т – а мы крепчаем? Неужели было пролито мало крови? Неужели мы позволим так жить нашим детям? НЕТ! Хватит сидеть и молчать наступило время выйти и заявить о себе вслух! Одесса устала жить под правлением действующей власти!

Він також отримав 2 роки умовно.

Раніше на  USIonline.com

На въезде в Одессу задержали любительницу «русского мира»

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.