Одеські майстри стендової стрільби взяли «золото» на чемпіонаті України (фото) «фото»

Одеські майстри стендової стрільби взяли «золото» на чемпіонаті України (фото)

Спортсмени з Одещини Олексій і Вікторія Науменко, та Іван Лоік, завоювали золоті медалі чемпіонату України, який відбувся в Обухові. Вони добилися успіху на круглому стенді.

Про це повідомляє пресслужба відділення НОК України в Одеській області.

У змаганнях серед чоловіків Олексій Науменко в кваліфікації став четвертим – вразивши 110 мішеней. Втім, у фіналі, який проводився за правилами Кубку світу, вже після першої серії він захопив лідерство (19/20), відірвавшись від Івана Лоіка на 3 мішені, і впевнено довів справу до перемоги: 55 «тарілочок» із 60-ти. Іван «срібну» позицію також не віддав – 49/60.

У змаганнях серед жінок Вікторія Науменко здобула перемогу в більш напруженій боротьбі. У фіналі вона після першої серії поступалася львів’янці Валерії Бартишевій 4-ма мішенями, але в наступних 4-х серіях припустилася лише одного промаху (39/40), що дозволило їй святкувати перемогу – 53 проти 51 у Бартишевої. Таким чином, подружжя Науменко завоювало дві золоті медалі.

Майстри стендової стрільби на чемпіонаті представляли Центр олімпійської підготовки в Новій Долині.

У НОК зазначили, що срібна призерка чемпіонату світу-2023, володарка єдиної поки що для Одеської області олімпійської ліцензії на Ігри-2024 Ірина Маловічко, фінал кубку України пропускала.

Раніше на  USIonline.com

Рекорд України: боксер з Чорноморська став найдорослішим учасником змагань у своїй вазі (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.