Рекорд України: боксер з Чорноморська став найдорослішим учасником змагань у своїй вазі (фото) «фото»

Ігор Яковлєв, боксер з Чорноморська, в 39 років і 3 місяці став найдорослішим учасником чемпіонату України з боксу серед чоловіків та жінок Еліта2022.

Про це інформує Керівниця Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

Ігор Яковлєв в боксі з 15 років. Виступав у ваговій категорії 46-48 кг.

У спортсмена професійний вік досить короткий. Тільки набрався сил і досвіду, а тут вже й фініш кар’єри. Тому ще замолоду потрібно встигнути завоювати медалі, кубки, зійти на п’єдестал і бажано на різні його щаблі по кілька разів. Ігор Яковлєв все це встиг. Звісно, в першу чергу завдяки своєму боксерському таланту і спортивному характеру.

А в 39 років і 3 місяці став найдорослішим учасником чемпіонату України з боксу серед чоловіків та жінок Еліта2022 (тренер – І.Юрескул), – наголошує керівниця.

Свій рекорд боксер присвячує дружині та 6-місячній доньці Ніколь.