Одеські «Лицарі» презентували фільм про евакуацію поранених з найгарячіших точок фронту (відео) «фото»

Одеські «Лицарі» презентували фільм про евакуацію поранених з найгарячіших точок фронту (відео)

У Мережі з'явився документальний фільм «На межі часу», створений 28 окремою механізованою бригадою імені Лицарів Зимового Походу, який розповідає про п'ять реальних історій бойових евакуацій із лінії фронту між Торецьком і Костянтинівкою.

Документальний фільм з’явився 7 жовтня на YouTube-каналі бригади, передає кореспондент Української Служби Інформації.

Стрічка показує війну такою, якою вона є сьогодні — без прикрас і пафосу. У кадрі — небезпечні дороги, де «кущ може заговорити російською», дрони над головою та відсутність безпечних маршрутів. Герої фільму ризикують власним життям, щоб витягнути поранених і повернути загиблих побратимів.

У фільмі — кадри від першої особи, щирі діалоги, емоційні зізнання та відповіді на питання, які турбують тих, хто втратив своїх.

Попри біль і темряву війни, у «На межі часу» залишається місце для надії — бо навіть у пеклі фронту людяність не зникає.

Документальну стрічку можна переглянути на YouTube-каналі 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу.

Раніше на  USIonline.com

У Києві завершився 16-й Одеський міжнародний кінофестиваль: головний приз отримав фільм «Ти – космос»

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.