Одеські дзюдоїсти з однієї родини завоювали дві медалі Кубку Європи «фото»

Одеські дзюдоїсти з однієї родини завоювали дві медалі Кубку Європи

На Кубку Європи з дзюдо серед юніорів в хорватській Рієці одеські спортсмени, які є рідними братом та сестрою, завоювали золото та бронзу.

Про це повідомляє НОК в Одеській області.

Переможцем змагань в категорії «до 81 кг» став 19-річний Ігор Цуркан, бронзу завоювала його сестра Іларія Цуркан – в категорії «до 63 кг».

Це вже 7-а медаль Ігоря на юніорських Кубках Європи, зокрема третя в сезоні і друга поспіль золота (всього – 4 золоті і 3 бронзові), для Іларії – друга (в 3-х турнірах, всього – 2 бронзи). Крім того, вона цього року завоювала 5 медалей в 5-ти турнірах Кубку Європи серед кадетів – 2 золоті, 2 срібні і 1 бронзу.

В Хорватії Ігор на шляху до перемогу переміг трьох італійців – Франческо Сансонетті, Маттео Фронтануеру і Сімоне Кові, а в фіналі, іппоном, взяв верх над співвітчизником – Магомедом Хакімовим.

В матчі за 3-е місце Іларія взяла верх над Євою Хангі із Нідерландів. Турнір одеситка розпочала з перемоги над шведкою Видою Беклунд, продовжила вікторією над Єленою Ренес із Хорватії, а в півфіналі поступилася Сарі Корбо із Італії.

Наступним турніром для одеських дзюдоїстів стане етап Кубка Європи серед юніорів в Каунасі, який відбудеться 25 травня.