У Криму захисники знищили російський військовий корабель «фото»

У Криму захисники знищили російський військовий корабель

Вночі 19 травня були атаковані військові об'єкти на території тимчасово окупованого Криму. Вибухи лунали у Севастополі, Євпаторії, Джанкої, Армянську та на півночі Сімферополя. У районі Інженерної бухти Севастополя ЗСУ було вражено ще один військовий корабель росіян, призначений для проводки за тралами кораблів і суден, розвідувального і контрольного тралення, прокладання фарватерів у мінних полях, участі в мінних постановках у дальній зоні від своїх баз.

Про це повідомляють Військово-Морські сили ЗС України.

Сьогодні вночі Силами оборони України знищено морський тральщик чф рф проєкту 266-М «Ковровец». Військово-Морські Сили ЗС України разом з побратимами продовжують наближати нас до Перемоги! – йдеться в повідомлені.

Кораблі проєкту 266М «Аквамарин-М» — серія радянських тральщиків, що перебували на озброєнні ВМС кількох країн. Від попередників тральщики відрізняються більш досконалим обладнанням для пошуку та знищення мін, а також зниженим акустичним полем.

Корпус тральщику виготовлено із маломагнітної сталі та легких сплавів, а його деталі захищені спеціальним діелектричним покриттям. Також встановлені на спеціальних амортизаторах звуковипромінюючі механізми, фундаменти обклеєні гумовим покриттям, що демпфує, а трубопроводи мають гнучкі вставки. Саме судно також оснащене протиатомним та протихімічним захистом, а на ньому присутня система кондиціювання житлових приміщень.

«Ковровец» безпосередньо у 2016 -2017 роках брав участь у військовій операції росії в Сирії, де здійснює тралення акваторії Сирії.

Раніше на USIonline.com

Мінус ще один «руський корабль»: ЗСУ відбили ворожу вилазку під Херсоном

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.