Одещина на Європейських іграх: перші результати (фото) «фото»

Одещина на Європейських іграх: перші результати (фото)

Після третього дня змагань Україна йде на четвертому місці у медальному заліку. Серед призерів є і спортсмени з Одеської області.

Про це повідомили в обласному відділенні Національного олімпійського комітету.

Каратистка з Чорноморська Аніта Серьогіна завоювала срібну медаль у категорії до 61 кг, поступившись у фіналі чемпіонці Європи нинішнього року Рем Хаміс. Аніта поступалася 1:2, зрівняла рахунок, але цього виявилося замало для перемоги. При рахунку 2:2 судді віддали перевагу Хаміс, адже вона набрала перші очки у фінальному двобої.

Земляк Аніти, легкоатлет Владислав Шепелєв отримав бронзу у змаганнях в потрійному стрибку. Він поступився лише італійцю Тобіа Боккі і турку Некаті Еру.

Відзначимо, що ІІІ Європейські ігри відбуваються у 13 містах Малопольського воєводства Польщі. На рахунку української збірної — вже 5 золотих, 3 срібні і 3 бронзові медалі.