Нижче на 140 млн грн: одеський завод продають з другої спроби «фото»

Нижче на 140 млн грн: одеський завод продають з другої спроби

23 грудня 2022 року завершився аукціон з приватизації контрольного пакету акцій заводу «Оріон». Це вже друга спроба продати підприємство.

Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.

Участь в аукціоні прийняли 6 учасників. Стартова ціна склала 6,8 млн грн. Найкращу пропозицію надало ООО «Курортний» – 80 млн і 1 грн.

До складу товариства входять 52 об’єкти нерухомості за адресами в Одесі:

– вул. Житомирська, 6 – адміністративні будівлі загальною площею 18206 м²
– вул. Болгарська, 71 – будівлі й споруди виробництва (5 416 м²)
– вул. Болгарська, 80 – будівлі й споруди виробництва (1 743 м²)
– вул. Степова, 9 – будівлі й споруди виробництва (15 918 м²)
– Миколаївська дорога, 142 – водна станція (289 м²)

Як повідомляє Олександр Славський, начальник Регіонального відділення Фонду держмайна України по Одеській і Миколаївській областях, протягом 7 робочих днів триватиме перевірка переможця (чи не з рф та не під санкціям). Далі мають підписати протокол торгів. Ще 13 робочих днів знадобиться на оплату і аж потім — укладання договору купівлі-продажу.

Приватизація цього активу змінить життя цілого мікрорайону, що колись був депресивним, а наразі тут будуються житлові комплекси та зʼявляється нове життя. Хоча здебільшого державне майно настільки занедбане, що туди не можна прийти і відразу запустити виробництво чи будівництво. Та впевнений, що бізнес знайде вихід, – додав Славський.

Нагадаємо, перший аукціон було зірвано. Тоді найвигіднішу пропозицію в 220 млн грн надало ТОВ «Рістенс Інвест». Однак переможець не сплатив лот, тому гарантійний внесок (майже півтора млн грн) надійшов до бюджету.

Довідка:
Машинобудівне виробниче об’єднання «Оріон» було створено у 1973 році та спеціалізувалось на випуску компресорів для побутової холодильної техніки і транспортних засобів, а також торгового холодильного обладнання. З 2004 року завод фактично не функціонує.

Раніше на USIonline.com

Аукціон відбувся: легендарний одеський завод купують за 220 млн грн

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.