На Одещині студенти побили хлопця та зняли це на відео: що вирішив суд «фото»

На Одещині студенти побили хлопця та зняли це на відео: що вирішив суд

Два роки тому першокурсник побив битою хлопця, з яким посварився. Ще два студента знімали побиття на телефон.

Про це кореспондент Української Служби Інформації дізнався з судового реєстру.

Студент 1 курсу Одеського коледжу транспортних технологій та двоє його друзів напали на хлопця у селі Нова Еметівка Біляївського району Одеської області. Підсудний наносив удари битою по голові, а інші хлопці зафільмували це на телефон. Але коли вони побачили стан жертви – злякалися та відвезли його до лікарні.

Побиття привезло до тяжких травм – закритої черепно-мозкової травми у формі забою головного мозку середнього ступеня тяжкості; субарахноїдальний крововилив; перелом лівої тімяної кістки, з розповсюдженням лінії перелому на ліву скроневу кістку та велике крило основної кістки зліва; забій мяких тканин тімяної ділянці голови зліва; садно тімяної ділянці голови зліва.

У суді підсудний попросив вибачення, також суд прийняв до уваги, що студент надав медичну допомогу постраждалому. У суді вони склали угоду.

За рішенням суду, хлопець отримав 3 роки умовно: якщо за цей час він знову зробить злочин, може сісти на 5 років до тюрми. Також він заплатить постраждалому більше 16 тисяч гривень за лікування. Двох інших хлопців будуть судити окремо.

Раніше на USIonline.com

У Кілійської тергромаді двоє місцевих жителів до смерті побили знайомого (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.