На Одещині чиновники закупили неіснуючі меблі на 2,6 млн «фото»

На Одещині чиновники закупили неіснуючі меблі на 2,6 млн

Гроші витратили, але меблі у школі так і не з'явилися.

Про це повідомили у Південному офісі Держаудитслужби.

Аудитори перевірили три закупівлі, які зробило протягом 2017-2020 років Управління освіти Красносільської сільради для місцевої школи. Перевіркою встановлено завищення вартості ремонтно-будівельних робіт на суму більш ніж 1 млн грн та відсутність придбаного обладнання та устаткування на суму понад 2,6 млн грн.

Аудитори встановили факт закупівлі та оплати подальшого монтажу і підключення обладнання, яке в школі наразі відсутнє. Наприклад, 2 холодильні та морозильні шафи, м’ясорубка та лінія обслуговування за документами вже кілька років мали б працювати в шкільній їдальні. Але виявилося, що обладнання знаходиться на відповідальному зберіганні у ТОВ «Укрмежбуд».

Така ж ситуація і з меблями та оснащенням для класів. Ще в 2019 році закуплено 600 одиниць, серед них – 135 парт, 293 стільця, 17 крісел, 33 одиниці корпусних меблів, 40 столів, спорядження для спортивної зали та навіть піаніно – на суму понад 2,6 млн грн. Але до школи необхідні для якісного процесу навчання меблі та обладнання так і не доїхали. Вже два роки все це знаходиться на відповідальному зберіганні у ТОВ «Укрмежбуд», тобто не використовується для потреб дітей.

Підприємство «Укрмежбуд» розташоване у цокольному приміщенні житлової багатоповерхівки в Одесі. Де зберігаються придбані меблі – невідомо. Офіс фірми зачинено.

Перевірити умови зберігання – чи все в належному стані, чи не розкрадене – ревізори не змогли, тому що керівництво установи не забезпечило присутність відповідальних осіб. А сам керівник, як виявилось, не зацікавлений в поверненні майна.

Матеріали перевірки передані до прокуратури Одеської області та поінформовано регіональне Управління СБУ.

Раніше на  USIonline.com

В Одесі за бюджетні гроші будували “нічийні” дитячі майданчики

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.