Містичну «Лісову пісню» показали на сцені одеського театру (фото) «фото»

Містичну «Лісову пісню» показали на сцені одеського театру (фото)

До свята Івана Купала одеситам та гостям міста показали фентезі-виставу, в якій любов перемагає смерть, а світ — темряву.

Виставу відвідала і фотокореспондент Українскої Служби Інформації Наталія Довбиш.

Спектакль «Лісова пісня» за мотивами п’єси Лесі Українки грали актори Одеського театру юного глядача. Це перший український твір в жанрі фентезі, який був написаний більше 100 років тому.

Вчора, 6 липня, театр показав глядачам сучасне прочитання історії кохання Мавки і Лукаша. Директор і художня керівниця, заслужена артистка України Оксана Бурлай-Пітерова розповіла, що це перша вистава, в якій вона грала роль матері Лукаша.

Я дуже рада, що змогла бути корисною, мені дуже подобається. У нас дуже гарно грали цю роль акторки, але, на жаль, з початку війни вони роз‘їхались. Дуже добре, що не було тривоги, всі щасливі, бо це перша наша така вистава з 24 лютого, в якій на сцені дуже багато акторів. Ми працювали на початку війни трохи онлайн, влаштовували читки, сумували, працювали над собою, репетували, волонтерили, їздили по бомбосховищам, щоб грати для дітей, коли нам навіть не дозволяли грати в театрі, — поділилась Оксана.

У свою чергу, прес-секретар театру Лілія Штекель додала, що мавок у спектаклі зіграли нові акторки.

Ми ввели багато нових акторів, за три репетиції ми буквально повністю відновили цю виставу. Спектакль ставив режисер з Херсонського театру імені Миколи Куліша Сергій Павлюк, але зараз він у Києві, — розповіла Лілія Штекель.

Зазначимо, вистава в театрі почалась з хвилини мовчання.